Hakkımızda
Paşa Teknik Metal; endüstriyel mutfak ekipmanları ve paslanmaz metal imalatı sektöründe faaliyet göstermek üzere Sakarya'da kurulmuştur. Kuruluş tarihinden bu yana mutfak cihazları, mutfak ekipmanları; paslanmaz metal hazırlık üniteleri, bulaşıkhane, pişirme ve bar ekipmanları imalatı yapan firma, edindiği tecrübeyle gerek sektörün tanıtımı gerekse yeni ve kullanışlı ürünlerin tüketicilerin hizmetine sunulması ile metal imalatında önemli adımlar atmıştır.
 
Kalite anlayışını sadece üretim ile sınırlamayıp satış öncesi ve satış sonrası faaliyetlerinde de yaptığı çalışmalarla müşteri memnuniyetini esas alan ilkeleri doğrultusunda ve gelişen teknolojiye uyumlu olarak üretimlerini uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirmek için çalışmaktadır.
 
Paşa Teknik Metal; kalite ve estetiğin bir arada kullanıldığı, teknolojinin yanında el emeğinin de olduğu sanayi mutfağı ve cihazları; insan kaynaklarına verdiği önem ve müşterilerine verdiği kaliteli hizmetlerine devam ederek, çağın koşulları gereği üstelendiği misyonla en iyi şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
 
 
 
 
Pro WEB